Służba młodym

Dni pustyni

 

Pan Bóg mówi w ciszy. Przychodzi w lekkim powiewie. Lecz, aby go usłyszeć musisz odejść na bok, wyłączyć się choć na chwilę z tego zagłuszonego świata, który pędzi, czasami nie wiadomo dokąd. Dlatego proponujemy Ci indywidualne dni pustyni. Może to być dla Ciebie dobry czas na wsłuchanie się w głos Boży w Twoim sercu w atmosferze modlitwy i wyciszenia. Chodź i zobacz!

 

 

Dni skupienia

 

Żyjemy w świecie, w którym wiara coraz częściej spychana jest na bok i wyśmiewana. Przez to często człowiek wierzący poprzez presję społeczeństwa nie ma odwagi, by stanąć w obronie swojej tożsamości. Dni skupienia są to weekendowe spotkania dla dziewcząt 15+, które pragną umocnić i pogłębić swoją wiarę w Jezusa Chrystusa, a także nabrać mocy i siły do odważnego jej wyznawania wśród swoich rówieśników, dla których mogą być światłami nadziei i miłości.

 

Rekolekcje

 

Każdego roku na początku wakacji organizujemy dla dziewcząt 5-dniowe rekolekcje w wybranych domach naszego Zgromadzenia. Jest to piękny czas umocnienia swojej relacji z Jezusem poprzez modlitwę, sakramenty, zabawę oraz wspólne przebywanie we wspólnocie ludzi, dla których wiara jest ogromnym skarbem i wartością. Niezapomniane przyjaźnie, które wywiązują się podczas rekolekcji są wielkim bogactwem na dalsze życie.

 

BEZPOŚREDNI KONTAKT

1. Grupa prywatna na facebook-u:

Dni Skupieni SIOSTRY FRANCISZKANKI RODZINY MARYI Prowincja Warszawska

2. Telefon: 500 122 118

3. Adres e-mail: siostry.frm@gmail.com